20-05-2024 20-05-2024

Wyniki rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy I

12.04.2021 Kategoria: Rok szkolny 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Św. Józefa Sebastiana Pelczara w Jaworniku informuje, że zakończył się etap weryfikacji wniosków o przyjęcie do szkoły i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022. Listy kandydatów zakwalifikowanych,  przyjętych i kontynuujących, obwodowych, zostały upublicznione - wywieszone w szkole (okno oddziału przedszkolnego). Informuję, że wszyscy kandydaci zostali zakwalifikowani do naszej jednostki oświatowej.

Kolejnym etapem jest potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia. W związku z przedłużeniem stanu epidemii i ograniczeniem możliwości bezpośredniego kontaktowania się z placówką,  potwierdzenie woli będzie składane również w wersji elektronicznej.

Rodzice przesyłają  informację na pocztę szkoły (potwierdzenie woli przyjęcia) z adresu e-mail wskazanego w aplikacji NABÓR jako adres kontaktowy, wzór:

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gminaniebylec - dotyczy rekrutacji do oddziału przedszkolnego

https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/gminaniebylec - dotyczy rekrutacji do szkoły podstawowej

Rodziców, którzy we wniosku nie podali adresów poczty internetowej proszę o potwierdzenie woli na skrzynkę mailową szkoły spjawornik2@interia.pl w formie skanu lub zdjęcia.

Zgodnie z zarządzeniem Nr 8/2021 Wójta Gminy Niebylec z dnia 29 stycznia 2021 r. przypominam, że potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego, klasy pierwszej  odbywa się w terminie od 13.04.2021 r. do 30.04.2021 r.

Przypominam, że potwierdzenie woli rodziców dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne oraz przyjętych z obwodu do klasy I nie jest wymagane, w przypadku rezygnacji kontynuacji uczęszczania do naszego oddziału przedszkolnego proszę o informację.

Pliki do pobrania

• dostosowania zawartości stron internetowych witryny do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych;
  • zapamiętania ustawień Użytkownika dotyczących wyglądu i funkcjonalności stron witryny (np. język, kraj),